<- Home



| About | Location | Winners | Regulations | Sponsors | Records | Youtube |
| Despre | Locatie | Palmares | Regulament | Sponsori | Arhiva |

  |1996|1997|1998|1999|2000|2001|2002|2003|2004|2005|2006|2007|2008|2009|2010|2011|2012|2013|2014| | Home | Contact |
2009
Editia a XIV-a
  - 25 - 31 mai 2009
Casa de Cultura a Sindicatelor Onesti
 

CONCURENTI ROMANI - CARE AU TRIMIS MATERIALE PENTRU PRESELECTIE

In aceste liste se regasesc concurentii romani inscrisi la preselectie.
Prezenta in liste constituie confirmarea faptului ca materiale lor au sosit pe adresa administratiei festivalului urmand a fi analizate.
Dupa analizarea materialelor primite, vom publica lista concurentilor admisi in festival.

Nr CATEGORIA 6 - 8 ani -
1 SAVA ALESSANDRA - 8 ani - Focsani
2 PAMPARAU ISABELA-ANDREEA - 7 ani - Botosani
3 CIOBOTARU PATRICIA CASANDRA DENISA - 8 ani - ORADEA
4 MATEI KARINA 8 ani - LUPENI
5 MURG TEODORA IOANA - 8 ani - Bucuresti
6 SUDITU MARA IOANA - 6 ani - Onesti
7 ILII ALEXANDRA BEATRICE - 8 ani - Bucuresti
8 BIRLA IOANA VALENTINA - 7 ani - GIURGIU
9 COSTACHE MARIA GeorgiaNA - 6 ani - PITESTI
10 IANCU ALISA ADINA - 8 ani - Bucuresti
11 ADETU NICOLAE-EMANUEL - 7 ani - Bucuresti
12 PINTILEI EDUARD - DANUT - 6 ani - DOROHOI
13 KOC YASEMIN MARIA 8 ani - Bucuresti
14 MANGATA ISIDORA - 7 ani - Piatra Neamt
Nr CATEGORIA 9 - 11 ani -
1 DRAGOS LUCIAN ALECSA - 9 ani - Onesti
2 FAINITA ALIS-MARIA - 10 ani - MOINESTI
3 AVASILOAIE MALINA – IOANA - 11 ani - MOINESTI
4 BOGDANESCU RALUCA - 9 ani - Onesti
5 RUCSANDA IOANA ALEXANDRA - 10 ani - BRASOV
6 RUS PATRICIA CRISTINA - 11 ani - ARAD
7 CINDEA ANDREEA - 10 ani - BAIA MARE
8 PENESCU VICTORIA DARCLEEA - 9 ani - COVASNA
9 GHILDEA SEBASTIAN DANUT - 9 ani - RESITA
10 IACOB ANTONIA FRANCESCA - 11 ani - ORADEA
11 TANASA DARIA-ANASTASIA - 9 ani - BACAU
12 DUET: ROXANA DARIE SI ILII SEBASTIAN - 11 ani - Bucuresti
13 COSTACHE ANDREEA STEPHANIA - 9 ani - PITESTI
14 CRETU ANDRADA LUMINITA - 9 ani - DROBETA TURNU SEVERIN
15 GROSU ANA-MARIA - 11 ani - TIMISOARA
16 TROFIN DENISA GABRIELA - 11 ani - Bucuresti
17 FARA OANA LORENA - 11 ani - RESITA
18 PETCU ELENA-CRISTIANA - 11 ani - Bucuresti
19 CORLADE MARA - 10 ani - Piatra Neamt
20 LUNCANU IULIA-KARINA - 9 ani - BACAU
21 SUT LORENA PAOLA DENISA - 10 ani - BAIA MARE
22 BADULESCU ION MOISE - 11 ani - MIOVENI
23 POPA ANDRADA IOANA - 11 ani - Bucuresti
24 SELENA IULIAN NICOLAE - 9 ani - PITESTI
25 PANAITESCU ANDREEA - 9 ani - Piatra Neamt
Nr CATEGORIA 12 - 14 ani -
1 LUCA DIANA PETRONELA - 12 ani - Piatra Neamt
2 ANGHELESCU ADINA ALEXANDRA - 13 ani - MOINESTI
3 SAPARIUC ANDRA IOANA - 12 ani - IASI
4 LUNGU ELIZA ANDREEA - 13 ani - IASI
5 CINDEA RALUCA - 14 ani - BAIA MARE
6 CHITIUL ANDRA BERNICE - 14 ani - BISTRITA
7 DEMARCSEK MARCOS - 12 ani - BAIA MARE
8 DARIESCU GeorgiaNA - 14 ani - IASI
9 ANGHEL MOLDOVAN ALINA MIHAELA - 14 ani - BAIA – MARE
10 PETRUCA ECATERINA - 12 ani - Piatra Neamt
11 CIOATA DENISA MARIA - 12 ani - Piatra Neamt
12 STROE SABRINA-IOANA - 12 ani - LUNCA CALNICULUI BRASOV
13 MATEIUC ALEXANDRA GABRIELA - 12 ani - Botosani
14 VLAD CATALINA MARIA - 12 ani - Bucuresti
15 POPESCU ALINA CRISTIANA - 14 ani - CALARASI