<- Home



| About | Location | Winners | Regulations | Sponsors | Records | Youtube |
| Despre | Locatie | Palmares | Regulament | Sponsori | Arhiva |

  |1996|1997|1998|1999|2000|2001|2002|2003|2004|2005|2006|2007|2008|2009|2010|2011|2012|2013|2014| | Home | Contact |
2011
Editia a XVI-a
  - 16 - 22 mai 2011
Casa de Cultura a Sindicatelor Onesti


Germania


Bulgaria


Italia


Malta


Ukraina


Rusia


Moldova


Azerbaidjan


Elvetia


Romania


Polonia


Turcia

CONCURENTI ROM ani - - CARE AU TRIMIS MATERIALE PENTRU PRESELECTIE

In aceste liste se regasesc concurentii rom ani - inscrisi la preselectie.
Prezenta in liste constituie confirmarea faptului ca materiale lor au sosit pe adresa administratiei festivalului urmand a fi analizate.
Dupa analizarea materialelor primite, vom publica lista concurentilor admisi in festival.

Nr CATEGORIA 6 - 8 ani -
1 TALOȘ MARIA 7 ani - HUEDIN
2 PALADE-ALEXANDRU ANDREEA-MARIA 7 ani - Piatra - Neamt
3 BAHRIN DARIA-TEODORA 7 ani - Iasi
4 PETCU ALEXANDRA-BIANCA 8 ani - MOINEȘTI
5 IVAN ANA-MARIA-DARIA 6 ani - Bucuresti
6 BÂRZU DARIA-ALEXANDRA 7 ani - Iasi
7 TOHĂTAN ANTONIA 8 ani - BAIA MARE
8 SLABU-PASCAL GEORGE 7 ani - Iasi
9 FILIPOIU ELEONORA-MARIA 8 ani - SLOBOZIA IALOMIȚA
10 PRIPON MARA 7 ani - Bucuresti
11 IVAN ADRIAN ȘTEFAN 7 ani - BRAȘOV
12 FLOREA BEATRICE-MARIA 6 ani - Iasi
13 BRĂDOAIA ALEXIA 7 ani - Piatra - Neamt
14 ȘERBAN ANTONIA 6 ani - Piatra - Neamt
15 NEACȘU VICTOR-IORDAN 8 ani - Drobeta Turnu Severin
16 GHERGHICEANU IONUȚ-EMANUEL 7 ani - MIRCEȘTI Iasi
17 RUSU MARIA-RALUCA 6 ani - Bucuresti
18 MANEA DENISA-ADRIANA 6 ani - Iasi
19 SORLEA IULIA-ALEXANDRA 6 ani - CLUJ-NAPOCA
Nr CATEGORIA 9 - 11 ani -
1 STREINU TABITA - MIHAELA 11 ani - Drobeta Turnu Severin
2 ALUPOAIE MĂDĂLINA 11 ani - Onesti
3 SBÎRCEA ELENA - ISABELA 11 ani - BÂRLAD
4 DOBOȘ MARIA 11 ani - BRAȘOV
5 URSU RALUCA-ELENA 10 ani - Botosani
6 PETCU DIANA-GABRIELA 11 ani - Iasi
7 MANU LORENA-MARIA 9 ani - Campulung Muscel
8 MOISE LORENZO RAUL 9 ani - ORADEA
9 URTOI ALEXIA 9 ani - Iasi
10 MÂNGÂȚĂ ISIDORA 10 ani - Piatra Neamt
11 SUDITU MARA-IOANA 9 ani - Onesti
12 AVRAM ISABELA 11 ani - Onesti
13 CRĂCIUN COSTINA-ELENA 9 ani - Onesti
14 GOGA MARIA-SABINA 10 ani - BÂRLAD
15 GRIGORAȘ DARIA-ALEXIA 10 ani - Iasi
16 BOGDĂNESCU RALUCA 11 ani - Onesti
17 LUCA DRAGOȘ-IULIAN 11 ani - Onesti
18 MANDEA ANDREI-LUCIAN 10 ani - Bucuresti
19 CERNAT MĂDĂLINA-MIHAELA 11 ani - BĂICOI Prahova
20 CREȚU IZABELA-MIRUNA 11 ani - BRAȘOV
21 BUZASI PATRIK-LASZLO 11 ani - ORADEA
22 CHITOȘCA ISABELA 11 ani - Piatra Neamt
23 CIOCÂLTAN VANESSA-CHRISTINA 10 ani - Bucuresti
24 SORA CHRISTIANA-ELISA 10 ani - Bucuresti
25 PANAITESCU ANDREEA 11 ani - Piatra Neamt
26 STOIAN- ani - ’OAIEI DAIANA-VIORELA 11 ani - Piatra Neamt
27 LUNCANU IULIA-KARINA 10 ani - Bacau
28 PAMPARĂU ISABELA-ANDREEA 9 ani - Botosani
29 CREȚU ANDRADA-LUMINIȚA 11 ani - Drobeta Turnu Severin
30 BRATOVEANU ANDRADA 10 ani - Onesti
31 BATCU IOANA 11 ani - Bucuresti
32 ALECSOAE NICOLE-ALEXANDRA 9 ani - Bucuresti
33 PETRE NICOLE 11 ani - POENI Teleorman
34 UDREA GE ani - NA-MARIA 11 ani - Bolentin Vale Giurgiu
Nr CATEGORIA 12 - 14 ani -
1 BRĂTAN FLORINA CĂTĂLINA 14 ani - GIURGIU
2 BĂDULESCU ION MOISE 13 ani - MIOVENI
3 CRIȘAN CAMELIA-MARIA 14 ani - BAIA MARE
4 DICUȚ DIANA-IOANA 14 ani - PITESTI
5 PETCU ELENA-CRISTIANA 13 ani - Bucuresti
6 BIȘOG OTILIA-ELISABETA 12 ani - RĂDUCĂNENI
7 PETRUCA ECATERINA 14 ani - Piatra Neamt
8 HALAȘANU ANA-MARIA 13 ani - MOINEȘTI
9 PAVĂL ANDREEA 13 ani - Bacau
10 PĂSĂRIN ANDRA-ECATERINA 14 ani - Iasi
11 AXINTIOI CLAUDIU 12 ani - PAȘC ani -
12 CHIRICĂ MIRUNA-IOANA 13 ani - CÂMPINA Prahova
13 DRAGNE ROXANA-ALEXANDRA 14 ani - BOLENTIN VALEGIURGIU